Własne systemy na erekcje

Bez aktywnych i drożnych naczyń tętniczych nie jest mowy o wszystkiej erekcji.

Dodatkowo sprawność powyższego mechanizmu zależna istnieje z dobrego poziomu hormonów płciowych, zwłaszcza testosteronu oraz neuroprzekaźników w mózgu:dopaminy i serotoniny. W istnienie idealnej osobie na klasę erekcji wpływa także nastawienie psychiczne mężczyzny.
Sen oraz jawa

W okresie snu opisany mechanizm działa bez wkładu dusze i jest wówczas najlżejszy test dający na zróżnicowanie zaburzeń erekcji psychogennych od organicznych. Samoistne występowanie erekcji podczas snu przecież jej cień na rzeczywistości daje o podłożu psychogennym zaburzeń. Brak erekcji codziennych i późnych skłania do poszukiwania choroby, której jedynym z znaków mogą być zaburzenia erekcji.
O czym mówi erekcja

Erekcja jest barometrem zdrowia somatycznego i duchowego mężczyzn, z czego zawsze dużo spośród nich zalicza sobie z tegoż historię. Wyniki badań epidemiologcznych realizowane na pełnym świecie wskazują, że problem zaburzeń erekcji stale narasta bez powodu na szerokość geograficzną czy kontynet.

http://ImpactOfImpotency.com
W roku 1995 szacowano, że w czasie 30 lat grupa mężczyzn z zaburzeniami erekcji na świecie podwoi się i zabierze w 2025 roku 320 milionów. Z poszukiwań przeprowadzonych 10 lat temu poprzez Nasze Towarzystwo Medycyny Seksualnej na populacji prawie dziewięciu tysięcy polskich mężczyzn wynika, że ponad 13 proc. każdych wypadków zaburzeń wzwodu dotyczyło panów do 40. roku trwania. Kolejne 25 proc. pacjentów, to przyjaciele w wieku 41-50 lat. Najwięcej gości z zaburzeniami erekcji (średnio 37%) włączało się w rozdziale wiekowym 51-60 lat.

Przyzwyczailiśmy się rozmyślać o zaburzeniach wzwodu jako „chorób starych ludzi”. Nic dużo mylnego.

10 lat temu, po wyjściu badania populacji polskich przyjaciół z zaburzeniami wzwodu ostrzegałem, iż wiek pacjentów z zaburzeniami erekcji ogranicza się dodatkowo będzie się obniżał z początku poziomu bycia większości mężczyzn: nieprawidłowej diety, braku ruchu, dążenia do gazu oraz nikotyny i niezahamowanego przebiegu chorób cywilizacyjnych takich, jak nadciśnienie tętnicze bądź cukrzyca. Traktuje to szczególnie populacji w regionach rozwiniętych.

Przyczyny nieprawidłowej erekcji można uszeregować następująco:

naczyniowe,
hormonalne,
neurogenne,
pourazowe
psychogenne.

Cztery pierwsze nazywane są mianem organicznych, czyli takich, w których lekarz może ustalić przyczynę wystąpienia zaburzenia. Powiązana jest z określoną grypą czy elementem uszkadzającym delikatny mechanizm erekcji. Zaburzenia psychogenne są konsekwencją zaburzeń w kondycji psychicznej mężczyzny.

Zaburzenia wzwodu nie są samodzielną ”chorobą erekcyjną ”, ale najczęściej istnieją jedyny z potencjalnych objawów bardzo wielu rozmaitych chorób, zwłaszcza układu krążenia. Uogólniona miażdżyca naczyń krwionośnych chociażby na wczesnym poziomie rozwoju istotnie upośledza kurczliwość tętnic jamistych, co rozmawia do obniżenia napływu farby do mięs jamistych prącia.

www.ImpactOfImpotency.com