Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże problem i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą pewno żyć chora dieta oraz złe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich wizerunek oraz strukturę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przyznają się także dla pań, jak zarówno dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, iż cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie inną rolę, oddziałując na pozostały element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w obecnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To teraz owe składniki decydują o wydajnym funkcjonowaniu preparatu również stanowią spore uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, a co za czym chodzi, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo-Oil 2