Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć żale, rozczarowania oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinkiem z najsilniejszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście i zatrzymuje dobrą energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z zwykłego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z bardzo bogatych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna istnieje więcej odpowiednia formuła, jaka była grana teraz w starożytności; to unikatowe zaklęcie ochronne, które ma ochraniać przed negatywną energią z zewnątrz, niebezpieczeństwami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest życie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed zniszczeniem i oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa ogromną działalność w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha i odprężenia umysłu, co we współczesnym świecie jest wyjątkowo ważne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, jakie mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Potem należy tylko skupić się na planie, który wymagamy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic

Kankusta-Duo

Knee Active Plus