Untoxin – Oczyść własny orgranizm i poczuj się znacznie lepiej! Dzisiaj jest to niesamowicie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowie tabletek. Efekt ten dany jest do dawania w stanach oczyszczania oraz detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie potrafi być skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się więc na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji spokojnej i sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego działają na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co przesuwa się na skuteczniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy korzystać w trakcie lub po posiłku, popijając ogromną sumą wody. 

Początkowe efekty zażywania preparatu Untoxin można stwierdzić tylko po siedmiu dniach od przygotowania jego brania. 

Należy mieć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na dowolny jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić chronione w temperaturze domowej w twórz ważny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i pomaganiem wilgoci. Produkt dedykowany stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie prawdopodobnie istnieć łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai Berry Extreme

AfricanMango