TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 przeznaczony stanowi dla osób odchudzających się, które planują pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm i czyni, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia więcej w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zawarte w rezultacie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno robić się tak, jak poradził lekarz lub razem z wiedzami dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w czasie dnia co dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z zasadą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na pewien składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy traktować w stanie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w środowisku ważnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w toku dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią być traktowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim