Różne metody na bycie trendy

Bardzo wiele pań ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – całkiem często rzeczywistość jest taka, że w istocie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez źle dopasowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niźli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Na pewno ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w tym aspekcie panuje wolność wyboru. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na szczupłej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby założyć szeroką spódnicę, do tego top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. W bardzo wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuch, i to nie tylko jeśli są ciężarne. W tym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na duże pośladki, to jednakże jeśli jakaś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I na dodatek szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilo mniej.