Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na silniejszą erekcję

Istnieje kilka prostych strategii, pozwalających wypracować mocniejszy wzwód. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie mocna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż zmniejsza się transport krwi do penisa podczas seksu. Jeśli do chwili obecnej nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całego tego tłuszczu

Nadmiar tłuszczu w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przyczynia się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może kamagra zel być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.