9 rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, że dotyk ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj sok z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, levitra tanio
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Z tej przyczyny powinno się włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć tytoń

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio